O firmie

 

Firma SZAREK rozpoczęła swoją działalność w 1989 roku. Obecnie to Firma z 24-letnią tradycją i dużym doświadczeniem zdobytym przy realizacji wielu inwestycji w kraju i za granicą, dzięki czemu może pochwalić się licznymi referencjami.

 

Działalność Firmy SZAREK to szeroko pojęte usługi drogowe, hydrotechniczne oraz ogólnobudowlane - obsługa w zakresie całego proces inwestycyjnego począwszy od projektowania poprzez prowadzenie i wykonawstwo robót budowlanych.

 

Firma SZAREK posiada bogate doświadczenie w realizacji obiektów budownictwa przemysłowego o konstrukcji stalowej  Systemu ASTRON,  w szczególności hal produkcyjnych , hal magazynowych, obiektów biurowych.

 

Posiadamy wykwalifikowaną kadrę kierowniczą z wieloletnim doświadczeniem oraz kilkudziesięcioosobowy zespół pracowników budowlanych.


Naszą zaletą jest posiadanie własnego specjalistycznego sprzętu budowlanego obejmującego jednosteki w tym: koparki, spycharki, walce oraz środki transportowe typu ciężkiego.

 

Firma SZAREK w 2008 uruchomiła produkcję oraz sprzedaż kruszyw drogowych i hydrotechnicznych w Kopalni Piaskowca BARCICE.

 

Od 2009 roku jesteśmy Autoryzowanym Przedstawiceiem Firmy ASTRON- europejskiego lidera w dziedzinie prefabrykowanych hal stalowych.

 

 Usługi wykonywane przez Firmę SZAREK cechują: profesjonalizm, wysoka jakość, solidność i terminowość.